1 globe insurance – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Smart Pożyczka

Smart Pożyczka to bardzo popularna firma pożyczkowa, której największe zalety to jakość obsługi, komfort klienta oraz proste warunki umowy. Warto zwrócić uwagę na szereg otrzymanych nagród, jak certyfikat “Rzetelna Firma” lub Medale Polskiej Przedsiębiorczości. Smart Pożyczka ma duże doświadczenie, jeśli chodzi o rynek finansowy. Ogromna liczba pozytywnych opinii klientów gwarantuje tutaj jakość usługi. Firma już od lat pomaga uzyskać szybkie środki na nieprzewidziane wydatki – pożyczki z 30-dniowym terminem spłaty.

30 dni

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

5 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Tak

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Smart Pożyczka

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Aventus Group Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok
 • Strona internetowa:
  smartpozyczka.pl
 • Telefon:
  85 871 00 49
 • Adres email:
 • NIP:
  9662029390
 • REGON:
  200358089
 • KRS:
  0000355948
 • Kapitał zakładowy:
  1.500.000 zł

Smart Pożyczka – najważniejsze informacje

Smart Pożyczka należy do Aventus Group Sp. z o.o., która jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk. Firma została wielokrotnie nagrodzona – zyskała popularność i wiarygodność w branży finansowej. Smart Pożyczka wręcz gwarantuje bezpieczne, szybkie oraz wygodne zaciąganie kredytu na określoną kwotę z wybranym okresem spłaty. Warto zwrócić uwagę na dużą liczbę pozytywnych opinii – można je sprawdzić nawet na stronie internetowej firmy. Smart Pożyczka oferuje uzyskanie pieniędzy przez wnioski składane w 100% online. Nie trzeba tu zbędnych formalności. Różne rabaty i konkursy dodatkowo obniżają koszty pożyczki.

Pierwsza pożyczka w Smart Pożyczka

Nowi klienci mogą liczyć na specjalną promocję w Smart Pożyczka. To idealne rozwiązanie, by uzyskać szybkie pieniądze, gdy pojawią się nieprzewidziane wydatki. Firma oferuje darmową pożyczkę do 3000 zł dla nowych klientów – okres spłaty wynosi maksymalnie 30 dni. Wszystkie formalności i kwestie prawne załatwia się online, zajmuje to do kilkunastu minut. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pieniądze będą wypłacone niemal natychmiast. W przypadku pierwszej pożyczki kwota spłaty rzeczywiście jest równa pożyczce – nie ma tu żadnych, ukrytych kosztów.

Smart Pożyczka – pożyczki do 15000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w tej firmie wynosi 15000 zł. Jest ona dostępna tylko, jeśli chodzi o stałych klientów. Okres spłaty może samodzielnie dostosować klient – od 10 do 30 dni. W przypadku kolejnych pożyczek, nie pierwszej, trzeba ponieść pewne koszty. Chodzi o oprocentowanie oraz prowizję firmy. Warto jednak wiedzieć, że Smart Pożyczka organizuje różne konkursy i specjalne promocje, gdzie koszty mogą obniżyć się nawet o 50% lub więcej. Cały proces zaciągania kredytu wygląda zawsze tak samo – odbywa się w pełni online. Klient nie musi nawet wychodzić z domu.

Smart Pożyczka – opinia eksperta

Smart Pożyczka jest firmą wielokrotnie nagradzaną, z ogromnym stażem oraz bazą zadowolonych klientów. W branży finansowej oznacza to przede wszystkim wiarygodność. Nie trzeba tu dodatkowych formalności, a nawet wychodzić z domu – firma realizuje usługi w 100% online. To idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o uzyskanie szybkich pieniędzy. Należy jednak mieć na uwadze terminową spłatę należności. Po upłynięciu wybranego okresu mogą zostać naliczone dodatkowe koszty – to bardzo istotne przy zaciąganiu pożyczki.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top